Auksė Mikalajūnaitė (Kaune)

Vyksta registracija į 2019/20 m. naujas baleto grupes Vilniuje ir Kaune.
Visi užsiregistrave vaikai dalyvaus bandomoje baleto pamokoje-priėmime. Laukiame gabių bei talentingų vaikų!

Registracija Vilniuje Registracija Kaune

Auksė Mikalajūnaitė (Kaune)

Trumpas gyvenimo aprašymas

Auksė Mikalajūnaitė 2007 metais baigė Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyrių. 2015 metais įgijo choreografijos bakalauro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

2007-2008 metais šoko Suzhou baleto teatre Kinijoje.

Nuo 2008 dirba Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. Čia sukūrė vaidmenis Sniego Karalienė, Pavasaris (balete "Sniego Karalienė"), Saulutė (operėlėje-balete "Voro vestuvės"), Esmeralda, Fler de Lis (šokio spektaklyje "Notrdamo Legenda"), Franciska, Ana (balete "Žydrasis Dunojus"), taip pat dalyvauja visuose repertuariniuose teatro spektakliuose, atlieka epizodines solo partijas operose, operetėse ir miuzikluose.

2016 metais buvo apdovanota Fortūnos statulėle už vaidmenis balete "Žydrasis Dunojus".

Nuo 2014 metų dirba pedagoginį darbą Kauno choreografijos mokykloje, Nerijaus Juškos baleto mokykloje.

Mėgsta išbandyti save meniniuose projektuose už Kauno muzikinio teatro ribų. Šoko spektakliuose "Saulės smūgis" Baltijos baleto teatre, "Akvariumai" Padi Dapi fish šokio teatre, sukūrė Kafkos alter ego vaidmenį nepriklausomo choreografo Taurūno Baužo spektaklyje "Kafka" ir kitur.

Our website is protected by DMC Firewall!