Nerijus Juška

Vyksta registracija į 2019/20 m. naujas baleto grupes Vilniuje ir Kaune.
Visi užsiregistrave vaikai dalyvaus bandomoje baleto pamokoje-priėmime. Laukiame gabių bei talentingų vaikų!

Registracija Vilniuje Registracija Kaune

Nerijus Juška

Apdovanojimai ir profesinė veikla

  • 2000 m. tapo tarptautinio baleto konkurso Paryžiuje laureatu. Tais pačiais metais pelnė Australijos baleto draugijos pirmininko Jurgio Žalkausko premiją.
  • 2002 m. Teatro sąjungos apdovanotas Kristoforo prizu už Partnerio vaidmenį B. Eifmano balete „Raudonoji Žizel".
  • 2002, 2003 ir 2005 m. tapo Operos švyturių laureatu nominacijoje „Metų baleto solistas".
  • 2003 m. Lenkijoje, Košalino tarptautiniame baleto konkurse pelnė I-ąją vietą. Tais pačiais metais specialųjį prizą pelnė tarptautiniame baleto konkurse Odesoje.
  • 2004 m. ir 2005 m. pripažintas „Publikos simpatijų" baleto solistu.
  • 2005 m. pelnė Konstantino Stašio baleto prizą.
  • 2006 m. stažavosi Sankt Peterburgo Marijos teatre.
  • 2007 m. tarptautiniame baleto konkurse Šanchajuje pelnė specialųjį žiuri prizą.
  • 2007 m. stažavosi Venesueloje, Karakaso Teresos Carenos teatre (Teatro Teresa Carreño).
  • 2009 m. apdovanotas "Auksiniu scenos kryžiumi".

 

Spektakliai ir vaidmenys

Taip pat: Solistas („Vakaro šokiai”), Princas („Pelenė", „Snieguolė ir septyni nykštukai"), Žanas de Brienas („Raimonda”), Paris („Romeo ir Džuljeta"), Sūnus palaidūnas („Sūnus palaidūnas”), Solistas („Krintantys lapai”), Solistas („Slėpiniai”), Pas de trois Zygfridas („Gulbių ežeras"), Džonas („Graikas Zorba”), Vyšniukas, Kaktusas („Čipolinas"), Marko („Venecijos karnavalas”), Partneris („Rusiškasis Hamletas”), Solistas („Carmina Burana"), Albertas („Žizel”), Otelas („Dezdemona”), Dezyrė ir Mėlynasis paukštis („Miegančioji gražuolė”), Soloras („Bajaderė”) ir kt.

Gastrolės: Prancūzija, Egiptas, Graikija, Danija, Olandija, JAV, Japonija, Rusija, Suomija, Austrija, Vokietija, Italija, Ispanija, Čekija, Didžioji Britanija, Venesuela, Brazilija, Argentina, Urugvajus, Kinija ir kt. V. Vasiljevo kvietimu Maskvos „Novaja opera” teatre N. Juška šoko L. Ulanovos paminėjimui skirtame „Romeo ir Džuljetos” spektaklyje.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!