Inga Kibildienė

Vyksta registracija į 2019/20 m. naujas baleto grupes Vilniuje ir Kaune.
Visi užsiregistrave vaikai dalyvaus bandomoje baleto pamokoje-priėmime. Laukiame gabių bei talentingų vaikų!

Registracija Vilniuje Registracija Kaune

Inga Kibildienė

Gimusi Vilniuje, lietuvė, ilgametė profesionali baleto artistė, šokusi bei sukūrusi daug įvairių vaidmenų Lietuvos Nacionaliniame Operos ir baleto teatre, dalyvavusi įvairiuose meno projektuose, turinti pedagoginės patirties su vaikais nuo pačių mažiausių iki studentų bei suaugusiųjų.

Pirmoji pažintis su šokio menu, judesio grožiu,  jo atspindžiu muzikoje prasidėjo vaikystėje,dar  vaikų šokio būreliuose, tačiau pirmieji tikri žingsniai  scenoje įvyko  dar 1981m., balete ,,Miegančioji Gražuolė,, LNOBT, besimokant M.K.Čiurlionio meno mokyklos  baleto skyriuje. Po jų dar buvo daugelis mokyklos rengiamų koncertų bei renginių, spektaklių LNOBT, kurie išaugo į kelių dešimtmečių kūrybinę profesionalią sceninę patirtį. Šalia kūrybos ir šokio didelę įtaką darbe bei gyvenime turėjo puikūs pedagogai bei įstababios mokytojų asmenybės.  


Išsilavinimas

  • 1989 m. -  baigė M.K.Čiurlionio menų mokyklą, pedagogės A.Nasvytienės baleto klasę.
  • 2005 m. -  Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, teatro Bakalauro mokslinis laipsnis, choreografijos  profesinė kvalifikacija.
  • 2007 m. - Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, teatro Magistro mokslinis laipsnis.

Darbo patirtis

foto-kibildiene-3

1989 - 2009 m. Lietuvos Nacionalinis Operos ir baleto teatras, baleto artistė. Dalyvavo ir kūrė beveik visuose baletuose  -   ,,Miegančioji Gražuolė,,  ,,Gulbių ežeras,, ,,Spragtukas,, ,,Giselle,, ,,Kopelija,, ,,Žydrasis Dunojus,, ,,Don Kichotas,, ,,Silfidė,, ,,Raimonda,, Romeo ir Džiuljeta,, ,,Eglė žalčių karalienė,, ,,Medėja,,  ,,Vasarvidžio nakties sapnas,, ,,Venecijos karnavalas,, ,,Graikas Zorba,, ,,Snieguolė ir septyni nykštukai,, ,,Daktaras Aiskauda,, ,,Raudonoji Žizel,, ,,Rusiškasis Hamletas,, ,, Bajaderė,, ir daugelyje kitų. Šoko kordebaleto bei antraplanėse solinėse  partijose.

foto-kibildiene2Šoko A.CH [1] Teatro spektaklyje ,, Moterų dainos,,.

Dalyvavo T.Rogoff teatro muzikos ir šokio projekte ,,Miegančiosios gražuolės,,

Baleto spektaklių pastatymų metu dirbo  su beveik visais Lietuvos, žymiais Rusijos bei vakarų šalių baleto pedagogais ir choreografais - N.

Kurgapkina, V. Kovaliova, V. Vasiljevu, K. Pastoru, X.Peng Wang ir kitais.

2005 - 2009 m. Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, Teatro ir kino fakultetas, šokio ir judesio katedra, dėstytoja asistentė.

Be gimtosios lietuvių, puikiai kalba ir gerai rašo anglų bei rusų kalba.

Su LNOBT baleto trupe gastroliavo Vokietijoje, Olandijoje, JAV, Japonijoje, Italijoje, Ispanijoje.

Ištekėjusi, turi du vaikus.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd