Goda Bernotaitė

Vyksta registracija į 2019/20 m. naujas baleto grupes Vilniuje ir Kaune.
Visi užsiregistrave vaikai dalyvaus bandomoje baleto pamokoje-priėmime. Laukiame gabių bei talentingų vaikų!

Registracija Vilniuje Registracija Kaune

Goda Bernotaitė

Gimė 1980 vasario 13d. Vilniuje

1998 m. baigė Vilniaus baleto mokyklą.

1999 m. baigė vilniaus baleto mokyklą, gavo aukštesniosios mokyklos diplomą, kaip baleto artistė.

Nuo 1999m. rugsėjo mėn. dirba Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatre, baleto artiste.

2005m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vaidybos (specializacija-choreografija) studijų programą, jai suteiktas Teatro bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir choreografo profesinė kvalifikacija.

2011-12-16 patvirtinta pedagogo kvalifikacija.

Lietuvos operos ir baleto teatre šoka visuose baleto spektakliuose "Gulbių ežeras", "Mieganti gražuolė", "Žizel", "Kontrastai", "Šventasis pavasaris", "Sizifas", "Karmen", "Carmina Burana", " Acid sity", "Bajaderė", "Ana Karenina", "Silfidė", "Raudonoji Žizel", "Rusiškas Hamletas", "Dezdemona", "Don Kichotas", "Graikas Zorba", 
"Kopelija", "Spragtukas", "Žydrasis Dunojus", "Romeo ir Džiuljeta", "Snieguolė ir septyni nykštukai", "Čipolinas", "Daktaras Aiskauda", operetėse "Vienos kraujas", "Linksmoji našlė", taip pat šoko operose "Karmen", "Rigoletas", "Traviata", "Hofmano istorijos", operetėje "Čigonų baronas".

Šoko J.Smorigino "Vilniaus baleto" pastatymuose - "Laiškai M.K.Č.", "Bohema", "Bernardos Albos namai", "Sulamita".

Taip pat šoko AICH šokio teatre spektakliuose "Otelas", "Bernardos Albos namai"

Our website is protected by DMC Firewall!