Inga Augutytė – Žvirblienė

Nuo 2019 m. sausio mėn. duris atvers naujas baleto mokyklos filialas <Pašilaičiuose - pasaže „pas Juozapą“ (Laisvės pr. 125a).
žiūrėti daugiau

Registracija Vilniuje Registracija Kaune

Inga Augutytė – Žvirblienė

Gimimo data: 1983.02.04

2002 metais baigė M.K. Čiurlionio menų gimnazijos, baleto skyrių. Įgijo aukštensnįjį išsilavinimą. Tais pačiais metais buvo pakviesta dirbti baleto artiste į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą (LNOBT), kur dirba iki šiol.

2010 metais baigė Mykolo Riomerio universitetą, įgijo teisės bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

2012 metais tame pačiame universitete įgijo teisės magistro laipsnį.

Svarbiausi vaidmenys sukurti mokykloje: Pelenė ir Pamaiva (spektaklis „Pelenė“);

LNOB teatre šoka daugelyje baleto spektaklių: „Gulbių ežeras“, „Miegančioji gražuolė“, „Bajaderė“, „Donkichotas“, „Spregtukas“, „Kopelija“, „Romeo ir Džuljeta“, „Silfidė“, „Žizel“, „Barbora Radvilaitė“, „Čipolina“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“ ir kt.

Svarbiausi LNOBT sukurti vaidmenys: Tania (spektaklis „Daktaras Ai Skauda“), Gerumo fėja, Linksmumo fėja, Briliantas, Raudonkepuraitė (spektaklis „Miegančioji gražuolė“), Mažosios gulbės (spektaklis „Gulbių ežeras“).

Šoko Andželikos Cholinos teatro spektakliuose „Otelas“, Donkey Hot“.

Vyko į gastroles su LNOB teatru į Italiją, Ispaniją, Lenkiją, Latviją.

Ištekėjusi, augina tris dukras.

Our website is protected by DMC Firewall!